imarket.ltKategorijos

Gamintojai

Skype

    Turite klausimų?
    Galime padėti realiu laiku!

    Chat

SearchPilvo raumenų treniruoklis AB Perfect

Mankštinami įstrižiniai pilvo raumenys.
Patvarus, sulankstomas, lengvas treniruoklis.

Smulkiau


47,50 € PVM įskaičiuotas.

164.01 Lt PVM įskaičiuotas.

treniruoklis AB Perfect


Tereikia 5 minučių per dieną su Ab Perfect treniruokliu, kad turėtumėte nuostabų tvirtą pilvo presą. Mankštinantis su šiuo treniruokliu 100 % dirba visi juosmens raumenys.
 
Sukiokitės į šonus ir dailinkite juosmenį.
Nebesikankinkite darydami įprastus ir dažnai neveiksmingus atsilenkimus ant grindų, nuo kurių paskausta nugarą ir sprandą. Yra kitas būdas sustiprinti ir turėti dailius, seksualius pilvo raumenis.
Tai galimybė sukiotis į šonus. Toks pratimas lavina įstrižinius raumenis ir padeda atsikratyti riebalų šonuose virš klubų. Ab Perfect veikia visus pilvo raumenis – apatinius, vidurinius, viršutinius ir įstrižinius. Taigi darant Ab Perfect mankštą, 100 % dirba visi juosmens raumenys.
Darant įprastus atsilenkimus, dažnai tiesiog krentama ant žemės, kuomet reikia atsigulti. Taip šis judesys tampa bereikalingas, o energija iššvaistoma tuščiai. Su Ab Perfect bereikalingų judesių nėra, nes pasipriešinimas jaučiamas net ir gulantis ant žemės. Kiekvieną pratimą nesunku atlikti tinkamai. Specialaus mechanizmo skleidžiamas garsas įspėja kaskart, kai judesys atliekamas iki galo ir taip, kaip reikia.
 
Su Ab Perfect mankštintis lengva, tarsi suptumėtės kėdėje. Tereikia lankstytis ir sukiotis, kad liemuo sulieknėtų, o raumenys išryškėtų.
 
SAVYBĖS:

  •     Mankštinami įstrižiniai pilvo raumenys,
  •     Patvarus, sulankstomas, lengvas,
  •     Veikia visus 100 % juosmens raumenis.


Garantija: 12 mėn
Gamintojas: inSPORTline, Čekija


Krepšelis  

(tusčia)

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai