imarket.ltKategorijos

Gamintojai

Skype

    Turite klausimų?
    Galime padėti realiu laiku!

    Chat

SearcheSTAR YoYo Bluetooth Speaker

eSTAR YoYo Bluetooth Speaker

Stilinga, maža "eSTAR YoYo Bluetooth Speaker" garso kolonėlė veikianti Bluetooth technologijos pagrindu.

Smulkiau


17,00 € PVM įskaičiuotas.

58.70 Lt PVM įskaičiuotas.

eSTAR YoYo Bluetooth Speaker


Stilinga, maža "eSTAR YoYo Bluetooth Speaker" garso kolonėlė veikianti Bluetooth technologijos pagrindu. Išbandykite ir nustebsite – kokybiška muzika nuo šiol Jus lydės visur ir visada, nesvarbu, ar esate - paplūdimyje, ar su draugais stovyklaujate gamtoje


Muzika, kuri visuomet su Jumis

„eSTAR YoYo Bluetooth Speaker“ garso kolonėlė sveria 140 g. Ją visada patogu turėti su savimi specialiame, daug vietos neužimančiame dėkle. Garso kolonėlė veikia su „Bluetooth“ technologija, kuri užtikrina įrenginio veikimą iki 10 metrų spinduliu nuo pagrindinio prietaiso. Tad telefoną ar MP3 grotuvą galėsite visada turėti su savimi – nereikės jokių laidų ir galėsite sukurti nuostabią atmosferą vakarėlio gamtoje metu, parinkdami nuotaiką atitinkančią muziką.

Nedidelė, bet galinga

„eSTAR YoYo Bluetooth Speaker“ garso kolonėlė gali pasigirti kokybišku, švariu, daugiau negu 80 decibelų siekiančiu garsu. Tai beveik prilygsta pro šalį pralekiančio sportinio automobilio sukeliamam garsui!

Baterijos įkrovimas ir kitos galimybės klausytis muzikos
„eSTAR YoYo Bluetooth Speaker“ garso kolonėlė veikia net iki 5 val, todėl nesirūpinkite, kad „eSTAR YoYo Bluetooth Speaker“ nustos veikti, tiesiog nepamirškite jos įkrauti prieš išeidami iš namų. Ji įkraunama per USB kabelį iš kompiuterio. Tuo metu, kai garso kolonėlė įkraunama, galite klausytis ir muzikos naudodami tą patį USB kabelį. „eSTAR Sound Beat Bluetooth Speaker“ pakuotėje rasite ir 3,5 mm garso kabelį. Garso kolonėlė taip pat leidžia per OTG prijungti Flash tipo laikmeną.


Krepšelis  

(tusčia)

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai