imarket.ltKategorijos

Gamintojai

Skype

    Turite klausimų?
    Galime padėti realiu laiku!

    Chat

SearchEarth Friendly products Deguonies baliklis, 0.915kg

Earth Friendly products Deguonies baliklis, 0.915kg

„Oxobrite“ deguoninis skalbinių baliklis, 915g. Šio baliklio sudėtyje esantis deguonis balina, šviesina skalbinius. Jis veiksmingai šalina daugumą organinių (vyno, vaisių, kavos, žolės, kraujo) dėmių.

Smulkiau


11,29 € PVM įskaičiuotas.

38.98 Lt PVM įskaičiuotas.

Deguonies baliklis


„Oxobrite“ deguoninis skalbinių baliklis, 915g

Šio baliklio sudėtyje esantis deguonis balina, šviesina skalbinius. Jis veiksmingai šalina daugumą organinių (vyno, vaisių, kavos, žolės, kraujo) dėmių. Naudojant kartu su ECOS skalbimo skysčiu, jo efektyvumas bus didesnis. Tinka naudoti tiek baltiems, tiek spalvotiems audiniams. Gali būti naudojamas skalbiniams mirkyti, ypač baltiems. Produktas be jokių balastinių medžiagų, todėl 100% aktyvus ir veiksmingas.

Naudojimas: dėmėms šalinti, mirkyti ar balinti – ištirpinti 1-5 kaušelius „Oxobrite“ baliklio 4 litruose karšto vandens. Skalbinius mirkyti iki 6 valandų. Gerai išskalbti ir išskalauti. Skysčio stiprumą ir mirkymo laiką reguliuoti pagal skalbinių kiekį ir nešvarumą. Dažniausiai užtenka mirkyti 10–30 min. Geriausia pradėti nuo 1 kaušelio ir trumpiausio mirkymo laiko, didinant dozę ir ilginant laiką pagal situaciją. Įsisenėjusioms dėmėms ir labai nešvariems skalbiniams: įberti 1-4 kaušelius baliklio į skalbimo mašiną, mirkyti prieš skalbimą 30 min. ar daugiau. Gerai išskalbti ir išskalauti.  Įprastam skalbimui: patartina naudoti 1 kaušelį baliklio kiekvienam skalbimui. Dėmių šalinimas iš audinių, apmušalų, kilimų: pašalinti skysčio ar nešvarumų 

perteklių nuo dėmės. 1 arbatinį šaukštelį „Oxobrite“ baliklio ištirpinti 0,5 l vandens, sutepti tirpalu dėmes ir palikti 5–30 min., jeigu reikia lengvai patrinti kempine ar šepetėliu. Nuplauti vandeniu ir nusausinti.  

Patarimai: prieš naudojant „Oxobrite“ baliklį, būtina jį ištirpinti karštame vandenyje ir išbandyti spalvų atsparumą mažiau matomoje audinio vietoje. Kai kurioms dėmėms pašalinti gali prireikti pakartotinio valymo.  Netinka vilnos, šilko ar odos gaminiams valyti.

Sudėtis: >30% natrio karbonatas (soda), >30% natrio peroksidas (dėmių valiklis).

Įspėjimas! Sudėtyje yra natrio karbonato. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Neįkvėpti. Gerai nuplauti rankas po naudojimo. Kenksmingas prarijus. Prarijus, nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti jam šią pakuotę arba etiketę. Saugoti nuo vaikų. Nemaišyti su chloro pagrindo balikliais ar kitais rūgščių turinčiais produktais. Nelaikyti paruošto tirpalo uždarame inde – besigaminant deguoniui šis gali ištekėti. 


Krepšelis  

(tusčia)

Naujos prekės

Šiuo metu nėra prekių

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai