imarket.ltKategorijos

Gamintojai

Skype

    Turite klausimų?
    Galime padėti realiu laiku!

    Chat

SearchEarth Friendly products Eko bekvapis skalbiklis

Earth Friendly products Eko bekvapis skalbiklis

Earth Friendly products bekvapis skystas skalbiklis, 50 skalbimų, 1,5L 

Gamtai draugiškos skalbimo bei valymo priemonės!

Smulkiau


11,58 € PVM įskaičiuotas.

39.98 Lt PVM įskaičiuotas.

Earth Friendly skalbiklis


"EARTH FRIENDLY PRODUCTS" bekvapis skystas skalbiklis, 50 skalbimų, Talpa 1,5L 

Gamtai draugiškos skalbimo bei valymo priemonės!

 

100% natūralus skystas skalbiklis, tinkantis baltiems bei spalvotiems audiniams. Augalinės kilmės aktyvieji plovikliai skalbia ypač efektyviai. ECOS skalbimo skystis dėl savo koncentracijos yra labai ekonomiškas - vienos 1,5 l talpos pakuotės užtenka net 50-čiai skalbimų.

Naudojimas: naudokite 30 ml skysčio įprastam skalbimui. Labai nešvariems skalbiniams naudokite daugiau priemonės. Norėdami panaikinti dėmes, užpilkite ECOS skalbiklio tiesiai ant skalbinių, lengvai patrinkite ir skalbkite įprastu būdu. Geriausiam rezultatui pasiekti patartina naudoti ir „Oxobrite" deguonies baliklį. Tinkamas ir saugus skalbti įvairaus kietumo bei temperatūros vandenyje. Mažai putojantis.

Šios priemonės sudėtyje nėra natrio laurel sulfato ir iš jo gautų nejoninių detergentų, skalbiklis be fosfatų, formaldehido, petrochemikalų ir GMO. Produktas yra augalinio pagrindo, neutralaus pH, švelnus jautriai odai, neteršia gamtos - 100% biologiškai skaidus.

Sudėtis: 100% natūralus kokosų aliejaus pagrindo ploviklis (5-15% anijoninis, 5-15% nejoninis, <5% amfoterinis), muilo drožlės, asiūkliai, levandos ir tyras vanduo.


Krepšelis  

(tusčia)

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai