imarket.ltKategorijos

Gamintojai

Skype

    Turite klausimų?
    Galime padėti realiu laiku!

    Chat

SearchEarth Friendly products kūdikių rūbelių eko skalbiklis su Levanda ir Ramunėlėmis

Earth Friendly products kūdikių rūbelių eko skalbiklis su Levanda ir Ramunėlėmis

EARTH FRIENDLY PRODUCTS kūdikių rūbelių skalbiklis su levandomis ir ramunėlėmis, 50 skalbimų, 1,5L

Gamtai draugiškos skalbimo bei valymo priemonės!

Smulkiau


11,58 € PVM įskaičiuotas.

39.98 Lt PVM įskaičiuotas.

Earth Friendly eko skalbiklis


EARTH FRIENDLY PRODUCTS kūdikių rūbelių skalbiklis su levandomis ir ramunėlėmis. 50 skalbimų. Talpa 1,5L

Gamtai draugiškos skalbimo bei valymo priemonės!

Šis skystas skalbimo muilas yra hipoalerginis ir švelnus jautriai mažylių odai. Dėl sudėtyje esančių augalinės kilmės aktyviųjų ploviklių ir sojų minkštiklio skalbiniai bus švarūs ir minkšti, o ramunėlių bei levandų eteriniai aliejai suteiks jiems subtilų aromatą. Šiuo skalbikliu galima skalbti ir rankomis vilnos, šilko ir panašius audinius. ECOS skalbimo skystis dėl savo koncentracijos yra labai ekonomiškas - vienos 1,5 l talpos pakuotės užtenka net 50-čiai skalbimų.

 

Naudojimas: naudokite 30 ml skysčio įprastam skalbimui. Labai nešvariems skalbiniams naudokite daugiau priemonės. Mirkymas nebūtinas. Norėdami panaikinti dėmes, užpilkite ECOS skalbiklio tiesiai ant skalbinių, lengvai patrinkite ir skalbkite įprastu būdu. Tinkamas ir saugus skalbti įvairaus kietumo bei temperatūros vandenyje. Mažai putojantis.

 

Šios priemonės sudėtyje nėra natrio laurel sulfato ir iš jo gautų nejoninių detergentų, skalbiklis be fosfatų, formaldehido, petrochemikalų ir GMO. Produktas yra augalinio pagrindo, neutralaus pH, švelnus jautriai odai, neteršia gamtos - 100% biologiškai skaidus. Plastmasinė tara yra perdirbama. Tinkamas veganams. Dėl naudojamų natūralių ingredientų produkto spalva ir konsistencija gali šiek tiek kisti.  

 

Sudėtis: daržovių ir kokosų aliejų pagrindo muilas, žemės druska, sojų pagrindo audinių minkštiklis, N.O.P sertifikuoti ekologiški ramunėlių ir levandų eteriniai aliejai, tyras vanduo.


Krepšelis  

(tusčia)

Ypatingi pasiūlymai

Visi pasiūlymai

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai