imarket.ltKategorijos

Gamintojai

Skype

    Turite klausimų?
    Galime padėti realiu laiku!

    Chat

SearchTRIBULON

TRIBULON

Testosteronas yra vienas iš pagrindinių faktorių padidinančių jėgą, raumenų masę, greitesnį atsistatymą po treniruočių, o taip pat geriną riebalų deginimo procesą.

Smulkiau


19,40 € PVM įskaičiuotas.

66.98 Lt PVM įskaičiuotas.

TRIBULON


Trec Nutrition kompanija pristato produktą, pastaruoju metu vieną populiariausių papildų rinkoje, kurio pagrindinė veiklioji medžiaga yra Tribulus Terestris. TRIBULON tai 60% Tribulus Terestris sukoncentruotas ekstraktas. Jis yra visiškai natūralus ir saugus preparatas, gerinantis natūralaus testosterono gamybą organizme. Tai yra vienas stipriausių tribulus produktų rinkoje. 2 kapsulėse yra 1560 mg 60% Tribulus Terestris ekstrakto. TRIBULON tai stipriai sukoncentruotas Tribulus Terestris, kuris stimuliuoja anabolinio hormono gamybą - testosteroną. Testosteronas yra vienas iš pagrindinių faktorių padidinančių jėgą, raumenų masę, greitesnį atsistatymą po treniruočių, o taip pat geriną riebalų deginimo procesą. Reguliarus Tribulus Terestris ekstrakto vartojimas gali padidinti vyrų libido taip pat seksualinį aktyvumą, o tai parodo jog šis produktas gali veikti kaip afrodizijakas. Produktas rekomenduojamas visiems sporuojantiems, bei sportininkams siekiantiems aukstų sportinių rezultatų.


Veikliosios medžiados Sudėtis 100g %RPN :
Tribulus Terestris 60% ekstraktas 86,66 g

Dienos porcijos sudėtis (2 kapsulės) %RPN:
Tribulus Terestris 60% ekstraktas 1560 mg

Vartojimas:
2 kapsulės per dieną. Treniruočių dienomis : 2 kapsulės 30 min iki treniruotės. Dienomis kai nesportuojate : 2 kapsulės 30 min prieš miegą. Būtina užgerti 200-300 ml vandeniu.


Krepšelis  

(tusčia)

Naujos prekės

Šiuo metu nėra prekių

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai