imarket.ltKategorijos

Gamintojai

Skype

    Turite klausimų?
    Galime padėti realiu laiku!

    Chat

SearchPUREPRO JA 103 Vandens jonizatorius

PUREPRO JA 103 Vandens jonizatorius

Išparduodama !

Keturi lygiai –šarminio vandens

Smulkiau


567,66 € PVM įskaičiuotas.

1960.02 Lt PVM įskaičiuotas.

JA 103 Vandens jonizatorius


Keturi lygiai –šarminio vandens
Filtras vandeniui (ne-jonizuotas) – Dengtas sidabru- aktyvuotos anglies filtras
Nerūdijančio plieno - išleidimo snapelis
Įmontuotas automatinis paraudimo elektrodas.
Unikali operacija-automatiškai ir tyliai savaime išsivalanti vidinė funkcija 
Balso patvirtinimas- kaskart pasirinkus skirtingą pH lygį
Lengvai pakeičiamas filtras
Pasirinktinė galimybė prisijungti tiesiogiai prie vandentiekio –visos skirtingos jungtys.


Jonizuotas vanduo: yra vienas iš didžiausių technologinių stebuklų, sukurtų žmogaus organizmui. Jonizuotas vanduo ir jonizatoriai į XXI-ą amžių atvyko beveik nepastebėti. Jonizuotas vanduo yra stiprus antioksidantas ( tai nusako okidacinis – redukcinis potencialas ORP), suteikiantis milžinišką kiekį deguonies organizmui, kurio dėka žmogus jaučiasi energingas ir žvalus. Kai  žmogaus  organizme yra daug šarminių medžiagų, jos padeda neutralizuoti ir panaikinti rūgščių atliekas ( laisvuosius radikalus) iš organizmo.Jonizuotas vanduo puikiai atstato šarmų ir rūgščių pusiausvyja žmogaus organizme.Svarbiausias jonizuoto vandens privalumas – jis neturi tokio stipraus pašalinio poveikio kokį turi cheminiai vaistai.Tai gamtos produktas, aktyvinantis organizmo gydomąsias galias. Jam padedant galima įveikti net tokias ligas kaip padidėjęs ar sumažėjęs kraujospūdis, gastritas, kolitas, įvairūs uždegimai ir infekcijos, daugiau nei 70 įvairiausių ligų. Jonizuoto vandens pagalba netgi įmanoma užkirsti kelią tokiai klastingai ligai kaip vėžys.

 

Jonizuoto Vandens molekulė sumažinama dydžiu nuo 10 iki 5kartų ir todėl vanduo tampa "lengvesnis" nei paprastas vanduo. Jonizuoto vandens mažesnio dydžio molekulės leidžia žmogaus organizmui lengviau pasisavinti vandenį, taip išvalydamos iš organizmo toksinus  bei pašalindamos kenksmingas rūgštines atliekas ir geriau įsotindamos  organizmo ląsteles vandeniu.Todėl jonizuotas vanduo lengviau įsisavinamas žmogaus organizmui, o papildomi deguonies atomai aktyvina organizmo gyvybinę veiklą, slopina vėžinių ląstelių atsiradimą.

 

PUREPRO Vandens Jonizatoriai

Naujausi ir geriausi pasaulyje jonizatoriai, tai  PUREPRO  vandens jonizatoriai. Jie komplektuojami su didelėmis plokštelėmis -5 kartus polimerinių jonų padengtą platina kurios pagrindą sudaro titanas (jonizuojančioji plokštė kurta 20 metų -Japonų Technikos Universitete). Jie yra pilnai automatizuoti, turi savaiminio išsivalymo fukciją, lengvai pasirenkamas pageidaujamas PH lygis. Ji gamina jonizuotą vandenį, kuris turi 10,0 PH arba net didesnį, bet tai priklausomo nuo Jūsų vandens šaltinio. Kokybės atžvilgiu ir jonizacijos stiprumu, PUREPRO vandens jonizatoriai neturi sau lygių pasaulinėje rinkoje.

 

Revoliuciniai PUREPRO vandens jonizatoriai buvo sukurti pasaulinei rinkai, jie sėkmingai yra parduodami: JAV, Kanadoje, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, Azijoje ir Europoje, o nuo šiol juos galima įsigyti  ir Lietuvoje.


Krepšelis  

(tusčia)

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai